Kim jesteśmy?

Przede wszystkim, jesteśmy zespołem pasjonatów. Już od 8 lat sprawiamy, że pomysły naszych klientów stają się rzeczywistością. Ożywiamy, to co wymyślasz i podajemy Twoim klientom w formie przystępnych oraz efektownych realizacji.

Droga, którą przebyliśmy, dała nam zrozumieć, że najważniejszy jest rozwój. Stale szukamy sposobów, by być coraz lepszymi. Bierzemy udział w szkoleniach, interesujemy się tym, co robimy i czujemy ciągła potrzebę sprawdzania naszych umiejętności. Wszystko po to, by zachwycać naszych klientów skutecznymi marketingowo grafikami.

Czym dokładnie się zajmujemy?
Fundamenty naszej działalności to grafika komputerowa, modelowanie 3D, animacje 3D oraz wizualizacje 3D. To w tym jesteśmy dobrzy i tym się pasjonujemy. Potrafimy sprawić, że Twój pomysł, usługa lub produkt zawładną świadomością klientów. Wiemy jak komunikować się przy pomocy grafik i realizacji 3D. Każdy z nas to specjalista w swojej dziedzinie i pasjonat tego, co robi.

Jak pracujemy?

Żeby osiągać dobre efekty w naszej branży, potrzebna jest przede wszystkim dbałość o szczegóły. Dlatego właśnie wszystkie projekty dopracowujemy do granic możliwości. Nigdy nie idziemy na łatwiznę. To po prostu nie jest nasz styl.
Decydując się na nasze usługi, masz gwarancję tego, że damy z siebie 110%.
Jeżeli szukasz kogoś, kto przedstawi Twoje produkty lub usługi w sposób, który oczaruje  klientów, skontaktuj się z nami!
Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie coś unikalnego.

Render-UP, czyli kto?

Marcin
Marcin
Projektant grafiki komputerowej, specjalista od PrePress i materiałów drukowanych. W górach jest wszystko, co kocha.
Paweł
Paweł
Specjalista Photoshop oraz zapalony fotograf. Jego pasją są podróże motocyklowe, które w wolnym czasie chętnie uskutecznia.
Łukasz
Łukasz
Modelowanie 3D to coś, co pochłania go bez reszty. Uwielbia detale i projekty, które są bardzo szczegółowe.
Artur
Artur
Animacja 3D nie ma przed nim tajemnic. Potrafi ożywić każdy pomysł. Jest specjalistą od oświetlenia oraz renderingu. Jest również świetnym operatorem DTP.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Jesteśmy grupą przyjaciół i pasjonatów. Kreujemy i tworzymy projekty pełne życia.
Otaczający świat jest naszą inspiracją.

Render-UP to miejsce, w którym kiedyś spotkało się kilku specjalistów zajmujących się video, modelowaniem 3D, animacją 3D, projektowaniem grafiki, i wizualizacji 3D.
Z tego spotkania powstało coś, co dzisiaj pomaga promować Twoją firmę. Powstało Render-UP!
Nigdy nie szliśmy na łatwiznę. Szukaliśmy wymagających projektów, bo interesuje nas tylko praca z najlepszymi. Każdy z nas stale się rozwija i ma potrzebę sprawdzania się.
Przez te wszystkie lata nie zgubiliśmy podekscytowania, które towarzyszyło pierwszym projektom. Cały czas czujemy ten specyficzny dreszczyk emocji. To coś, co nas napędza.
Wiemy, że jednostka jest bardzo ważna, ale wierzymy, że to grupa daje największe możliwości i pozwala przenosić góry. Takie nastawienie daje nam energię i chęć do ożywiania pomysłów oraz kreowania Twojej marki. Wszystko, co nas otacza, traktujemy jako inspirację. Uważamy, że jedyną granicą jest granica naszej wyobraźni.