Ilustracja 3D fragmentu przystani żeglarskiej – wizualizacje produktów

Na pierwszym planie widzimy mięsistą i szorstką wizualizację jutowej liny cumowniczej. Zawiązana pomiędzy dwoma stalowymi polerami.

W grafice 3D szczegółowo oddano rysy w strukturze metalu. Zarysowania, podkreślone przez rzucony na przedzie obrazu fałd światła, nadają wizualizacji cech realistycznych. W górnej części renderu 3D spośród zwiniętych lin możemy dostrzec przebijające się odbicie promieni słonecznych w schowanym w tle drugim polerze. Centrum wizualizacji jest jednak umiejscowiona po lewej kotwica.
Na postarzonym kawale metalu nakreślone zostały na niej ślady rdzy, zniekształcenia od uderzeń i szlif piasku. Wokół kotwicy wije się stara linia cumownicza. Z wielką starannością zostały odwzorowane jej wyszczerbione, krótkie odstające nicie. Ciemny sznur rozchodzi się na górze owiniętego przez niego łączniku z lądem. Render 3D to także niebywale odtworzone deski nadmorskiej mariny. Surowe bele drewna leżą ciasno w szeregu. Jednak dostrzegalne są szczeliny pomiędzy nimi, w których uwidoczniony boczny hebel dech.

Tags: ilustracja 3D, knaga, kotwica, lina, rendery produktów