Render 3D kolekcji kosmetyków EVOIA

Stopniowo wybarwiane tekturowe opakowania oraz perfekcyjnie narysowane technologią HS Hot Stamping loga są ozdobą kolekcji kosmetyków EVOIA firmy Lorigine. Zilustrowanie zestawu w formule renderu 3D musi zawiera w sobie niezwykle drobiazgową pracę nad odwzorowaniem błyszczących napisów.

Spójną koncepcję linii podkreślają także metalizowane wieczka słoiczków i tubek z kremami. Szklane słoiki kremów na dzień w wizualizacji 3D zostały oddane z pełną gamą gładkich załamań tafli. Wbrew pozorom pękata struktura słoika i grube denko nie ciążą grafice, a wyrażają lekkość opakowania.
W packshocie kosmetyków w sposób perfekcyjny zostało zobrazowane zachowanie się płynów w butelkach z tworzywa sztucznego. Pęcherzyki ulatują ku górze opakowania, tym samym podkreślając linię podziału pomiędzy cieczą a powietrzem. Tu również ładnie zaznaczone zostały błyski na metalizowanych nakrętkach. Jedno z opakowań wyposażone jest w plastikowy aplikator do nakładania kosmetyku. Gładka biel wyraźnie odcina się od srebrnej przykrywki.
Wizualizacja 3D tub, które zawierają w sobie serum pod oczy oraz peeling do twarzy zachowuje geometryczny zarys walca oraz obłości, która podkreślona została poprzez nałożenie linii światła na skrajnych płaszczyznach opakowania. W dodatku render 3D kartonowego opakowania serum posiada zdublowany model kosmetyku na jednej ze ścian.

Tags: packshot, Rendery 3D Opakowań, rendery kosmetyków, wizualizacje 3D