Render 3D produktów kosmetycznych sypkich i liquidowych marki Lorigine

Ten render 3D produktów przedstawia kosmetyki w o różnej formie skupienia zamknięte w transparentnych opakowaniach. Dokładność i precyzja stawiane są na jeszcze wyższym poziomie, niż w przypadku renderowania produktów o gładkich powierzchniach.

W modelu 3D artykułów kosmetyki kolorowej firmy Loriginie uwzględnione zostały wypełnienia szklanych i plastikowych form o płynne substancje. Każdorazowy packshot fluidu oraz pomadki do ust zawiera w sobie nie tylko światło dzienne odbijane przez opakowanie z tworzywa sztucznego, ale gasi światło w strukturze płynu, który je wypełnia.

Wizualizacja 3D kosmetyków wiernie oddaje etykiety naniesione na produkty przez producenta. Modele oddają proporcje tub oraz efekt metalizacji nakrętek. Szczoteczka pomadki przerysowana jest z niezwykłą pieczołowitością. Widać na niej niemal każdy włosek miotełki służącej do nakładania kosmetyku. To samo tyczy się przedstawienia przezroczystego opakowania eyelinera. W tym packshocie jednak pędzelek jest prosty.

W przypadku pudrów sypkich, dla których zewnętrznym opakowaniem jest szklany słoik, została oddana nie tylko opływowość szkła, ale wiernie odwzorowano także sitko z tworzywa sztucznego oraz samą zasypkę. Puder zachował swoją mikrofakturę oraz lekkość. W tej samej kategorii kosmetyków maskujących niedoskonałości cery, co pudry, uchodzą kremy BB. Światło zebrane w packshotach tych fluidów na ich lewej krawędzi wspiera grafikę w oddaniu połyskliwej struktury powierzchni opakowania. Za to okrągłe tuby zachowują charakterystyczne dla swojej formy zwężenia walca ku górze.

Model 3D tuszy do rzęs to aż trzykrotne przestawienie tuby w różnych kombinacjach kolorystycznych. Każdy z nich niósł ze sobą wyzwanie odtworzenia iluminacji na poszczególnych fakturach tworzywa. Render 3D szczoteczek pojedynczo oddaje każdą wypustkę rozdzielającą rzęsy. Zarówno lakierowane tuby mascary, jak i te metalizowane ładnie kontrastują cienie z liniami światła.

Tags: model 3D, packshot, render 3D, rendery kosmetyków, wizualizacja 3D, wizualizacje produktów