FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE LUSTER

Fotorealistyczne wizualizacje luster mają pokazać i podkreślić ciekawe i niebanalne formy oraz różnorodność użytych materiałów opraw luster.

Naszym zadaniem była wizualizacja produktów w taki sposób, aby podkreślić jego wszystkie atuty. Dlatego też z wielką starannością wymodelowne zostały detale, a struktury i faktury pokazane niezwykle realistycznie. Produkty w rzeczywistości są doskonałej jakości. Firma przykłada ogromną wagę do najwyższej jakości wykonania, jakość użytych materiałów oraz wyróżnia się oryginalnym designem opartym o wieloletnie doświadczenie obserwacji rynku i światowych trendów. Od prostych, surowych form w stylu skandynawskim i naturalnych materiałów jak drewno, skórzane elementy czy sznury po bardzo eleganckie lustra w stylu glamour, gdzie użyto połyskujących, metalicznych i szklistych powłok.

Klient dbając o swój wizerunek oczekiwał wizualizacji na najwyższym poziomie, docenił naszą wysoką jakość renderów i powierzył nam zadanie wizualizacji wszystkich swoich produktów. Efektem tej współpracy są dopracowane, fotorealistyczne rendery podkreślające wszystkie ważne wartości poszczególnych produktów.

Klient: https://www.gieradesign.pl/

Tags: fotorealistyczne, rendery produktów, wizualizacje luster